Warning: Undefined property: WP_Post_Type::$term_id in /home/vedzia/domains/verslopradzia.lt/public_html/wp-content/themes/pictureideas/woocommerce/archive-product.php on line 39

Warning: Undefined property: WP_Post_Type::$taxonomy in /home/vedzia/domains/verslopradzia.lt/public_html/wp-content/themes/pictureideas/woocommerce/archive-product.php on line 43

Warning: Undefined property: WP_Post_Type::$term_id in /home/vedzia/domains/verslopradzia.lt/public_html/wp-content/themes/pictureideas/woocommerce/archive-product.php on line 44
image
Kaina 99,00 
Buhalterinės apskaitos paslaugos
Daug verslų nebenori samdyti buhalterio pagal darbo sutartį ir renkasi buhalterinės apskaitos paslaugas nuotoliniu būdu. O tai turi daug privalumų.
Į krepšelį
image
Kaina 39,00 
FINANSINIO RAŠTINGUMO KORTELĖS
Nuolat trūksta pinigų? Nori sutaupyti, bet nesiseka… Svajoji apie atostogas, naują būstą, geresnį automobilį…
Į krepšelį
image
Kaina 19,00 
Įmonės biudžeto planuoklis
Biudžetas – vienas iš svarbiausių ir geriausių įrankių, padedantis nustatyti silpnąsias ir stipriąsias jūsų verslo finansų valdymo vietas. Užsitikrinkite sėkmę savo verslui su įmonės biudžeto planuokliu.
Į krepšelį
image
Kaina 150,00 
Individuali konsultacija pajamų didinimui
Kartais pakanka į viską tiesiog pažvelgti iš kito kampo. Jei atrodo, kad stengiatės, kad lyg ir viską darote gerai, bet reikalai nesiklosto, kaip tikitės – panagrinėkime jūsų situaciją kartu.
Į krepšelį
image
Kaina 150,00 
MB steigimas
Jeigu norite imtis verslo, tačiau neplanuojate itin didelių pajamų, didelio kolektyvo bei plėtros, jums labiau tiks mažosios bendrijos steigimas.
Į krepšelį
image
Kaina 50,00 
Registracijos adresas
Registracijos adresas būtinas bet kokios teisinės formos įmonei ir jį galima paprasčiausiai nusipirkti. Adresas: Linkmenų g. 19, Vilnius (administracinės patalpos). Kaina: 1 metams
Į krepšelį
image
Kaina 250,00 
UAB steigimas
Uždarosios akcinės bendrovės steigimas pasirenkamas tikrai dažnai, nes tai itin patogi teisinė forma, turinti patrauklių privalumų.
Į krepšelį
image
Kaina 120,00 
Verslo finansų konsultacija su Visita Ivaškevičiūte
Finansinės konsultacijos metu pažvelgiame į jūsų situaciją iš šalies bei padedame pastebėti tam tikrus išlaidas sumažinančius niuansus, suteikiame vertingos informacijos apie finansines priemones, tinkamas jūsų tikslų pasiekimui.
Į krepšelį
image
Nemokamai
Verslo mentorystė – pažintinis skambutis
Siekiate savo verslo progreso? Pradėkite dirbti su mentoriumi! Verslo mentorystė ir verslo mentorius skirtas solo kūrėjams, smulkiam verslui pradėti ir auginti savo veiklą.
Į krepšelį
image
Kaina 250,00 
Verslo strateginė sesija su Visita Ivaškevičiūte
Užsiregistruokite į koučingo konsultaciją verslui ir mes: apžiūrėsime jūsų verslą (klausimą, problemą) iš visų pusių ir aiškiai pamatysime, ką daryti, kad jūsų verslas augtų bei duotų gerą „derlių“.
Į krepšelį