KADA VERTA PARDAVINĖTI PREKES/PASLAUGAS UŽ SAVIKAINĄ AR ARTI JOS? - Verslopradžia.lt

KADA VERTA PARDAVINĖTI PREKES/PASLAUGAS UŽ SAVIKAINĄ AR ARTI JOS?

image
Nuotraukos autorius #1 arba informacijos šaltinis

Pardavinėti prekes ar paslaugas už savikainą? Atrodytų, kad kvailesnio dalyko neįmanoma ir sugalvoti, juk kiekvienas nori užsidirbti. Šioje vietoje rekomenduočiau nebūti tokiems kategoriškiems ir į tai žiūrėti kiek plačiau. Tam tikromis situacijomis pardavinėti prekes ar paslaugas už savikainą tikrai apsimoka. 

Netikite? 

Štai keletas pavyzdžių:

✔ Atėjusiam į rinką naujokui dažnu atveju tikrai apsimoka dirbti už savikainą ar su itin mažu antkainiu. Šiuo atveju laimi abi pusės, nes naujokas gali mokytis ant tikrų klientų ir kaupti žinias, o klientai pigiai gauna reikalingas jiems paslaugas.

✔ Žemą kainą taip pat gali siūlyti pradedantys verslai, kurie nori surinkti pirkėjų krepšelį bei didinti savo žinomumą. Natūralu, kad niekam nežinoma nauja įmonė dar nekelia pasitikėjimo, tad mokėti jai daug niekas nenorės. Tačiau jei yra galimybė išbandyti teikiamas paslaugas pigiai – tai puikus būdas įrodyti savo vertę ir su laiku pakelti kainas.

✔ Naujas produktas lygiai taip pat kaip ir naujas verslas nekelia pasitikėjimo ir parduoti jį brangiai būtų itin sudėtinga, o ir reklamai reikėtų išleisti kosminius pinigus, kurie vargu ar atsipirktų. Tokiu atveju pradžiai tikrai apsimoka pardavinėti visiškai naują rinkoje produktą už simbolines sumas tam, kad prisijaukinti pirkėjus, įrodyti vertę bei pelnyti pasitikėjimą.

✔ Mažą antkainį gali dėti ne tik naujokai, bet ir verslai gigantai, kurie turi milžinišką pirkėjų srautą ir iš esmės iš to srauto gyvena. Atkreipkite dėmesį, kaip žmonės šluoja lentynas per juoduosius penktadienius ar kitus išpardavimus. Taip, verslas parduos pigiau, tačiau mažesnės kainos gerokai padidins pirkėjų srautą, todėl jis nieko nepraras. 

 

image
Verslo ir asmeninių finansų mentorė
Visita Ivaškevičiūtė

Kiti autoriaus straipsniai

image
SĖKMINGO VERSLO PASLAPTIS
icon
Mūsų ekspertai pataria
Prenumeruok naujausius, karščiausius verslo patarimus. Pasirink tave dominančias temas, o mes atsiųsime informacija pagal pasirinktas kategorijas.

  Kiti panašūs straipsniai
  SĖKMINGO VERSLO PASLAPTIS
  Sėkmingam verslui

  Kadangi savo verslą sėkmingai vystau jau 15 metų, drįstu sakyti, kad jame tikrai kažką nusimanau. Per šiuos metus nuėjau ilgą kelią, užlipau ne ant vieno grėblio, išmokau begalę pamokų, kritau ir vėl stojausi. Kas gi nepaisant visų iššūkių lėmė mano verslo sėkmę ir nuolatinį augimą? Štai keli mano sėkmingo verslo receptai: 1. Suplanuokite savo pelną. […]

  alt
  Verslo ir asmeninių finansų mentorė
  Visita Ivaškevičiūtė
  PRADEDATE VERSLĄ? ŠIUOS DALYKUS APIE FINANSUS BŪTINAI TURITE ŽINOTI!
  Buhalterija ir finansai

  Jeigu nusprendėte pradėti verslą, Jums neužteks tiesiog turėti produktą ir žinoti, kam jį parduoti. Verslo pradžioje teks susidurti su gausybe popierizmo, o taip pat skirti laiko visos informacijos išstudijavimui, kad netektų susidurti su nemaloniais „siurprizais“.  Tą galima padaryti savarankiškai, tam reikės: 1. Išsirinkti tinkamiausią verslo formą; 2. Susipildyti VMI formas: kontaktus, veiklos pobūdį, veiklos vykdymo […]

  alt
  Verslo ir asmeninių finansų mentorė
  Visita Ivaškevičiūtė
  NUOSAVAS VERSLAS IR VIEŠUMO BAIMĖ. IŠ KUR JI ATSIRANDA IR KAIP SU JA ELGTIS?
  Verslo psichologija

  Viena iš baimių, susijusių su nuosavo verslo pradžia, daug kam yra viešumo baimė. Taip, jei jau nusprendėte imtis nuosavos veiklos, kad ir kokia ji bebūtų, tampate šiokiu tokiu viešu asmeniu – kuo viešesniu būsite, tuo daugiau žmonių atkreips dėmesį į jūsų siūlomus produktus ar paslaugas, tuo daugiau galite tikėtis užsakymų ar pasiūlymų bendradarbiavimui.  Bet  kaip […]

  alt
  Verslo ir asmeninių finansų mentorė
  Visita Ivaškevičiūtė
  Daugiau straipsnių šia tema

  Warning: Uninitialized string offset 0 in /home/vedzia/domains/verslopradzia.lt/public_html/wp-includes/class-wp-query.php on line 3738