SĖKMINGO VERSLO PASLAPTIS - Verslopradžia.lt

SĖKMINGO VERSLO PASLAPTIS

image
Nuotraukos autorius #1 arba informacijos šaltinis

Kadangi savo verslą sėkmingai vystau jau 15 metų, drįstu sakyti, kad jame tikrai kažką nusimanau. Per šiuos metus nuėjau ilgą kelią, užlipau ne ant vieno grėblio, išmokau begalę pamokų, kritau ir vėl stojausi. Kas gi nepaisant visų iššūkių lėmė mano verslo sėkmę ir nuolatinį augimą?

Štai keli mano sėkmingo verslo receptai:

1. Suplanuokite savo pelną. Galvokite ne apie tai, kiek išlaidų turėsite, o kiek pelno norite uždirbti, pagal tai dėliokitės pajamų ir išlaidų biudžetą bei nuolat jį koreguokite, atsižvelgiant į aplinkybes. Prisiminkite, kad kur Jūsų dėmesys, ten ir augimas, tad susifokusuokite į teigiamus dalykus. 

2. Investuokite. Investicijos yra ne tik į įrengimus bei darbo įrankius, bet ir į savo prekės ženklą, reklamą, žinias, kompetencijos kėlimą bei darbuotojus, kurie dirbs dėl Jūsų svajonės. 

3. Savo laiką skirkite pajamų uždirbimui, o ne taupymui. Pagalvokite, kiek daug laiko sugaištate bandydami daryti viską savarankiškai, užuot patikėjus darbus profesionalams. Galite nusipirkti 100 eurų vertės konsultaciją, kurios metu gausite patarimus, ką daryti ir ko nedaryti, arba praleisti šimtus valandų besimokant iš savo klaidų. Manau, kad aiškinti, ką reikėtų rinktis šioje vietoje tikrai nereikia.

4. Kruopščiai bei atsakingai rinkitės darbuotojus ir kurkite gerus santykius su jais. Būkite savo komandos lyderiu, rodykite pavyzdį ir veskite paskui save, bet jokiu būdu nebūkite diktatoriumi, kuris tik liepiamuoju tonu nurodinėja ir šokdina visus darbuotojus. Atminkite, darbuotojai yra didžiausia vertybė, jie uždirba jums pelną, vertinkite ir investuokite į juos.

5. Mokykitės iš savo klaidų. Gaisrų gesinimas – tai neišmoktos pamokos. Kai pamoka išmokstama, prisiimama atsakomybė ir daromi pakeitimai, gaisrų nelieka.

6. Užsiimkite tinklaveika. Santykiai ir ryšiu mezgimas yra tiesiausias kelias į sėkmę, iš to plaukia ir žinomumas, pasitikėjimas ir įvairi nematoma pagalba. Beje, tinklaveikos dėka galėsite pasiekti praktiškai bet kokį Jums reikalingą kontaktą. Ir ne šiaip kontaktą, o šiltą kontaktą. 

image
Verslo ir asmeninių finansų mentorė
Visita Ivaškevičiūtė

Kiti autoriaus straipsniai

image
SĖKMINGO VERSLO PASLAPTIS
icon
Mūsų ekspertai pataria
Prenumeruok naujausius, karščiausius verslo patarimus. Pasirink tave dominančias temas, o mes atsiųsime informacija pagal pasirinktas kategorijas.

  Kiti panašūs straipsniai
  PRADEDATE VERSLĄ? ŠIUOS DALYKUS APIE FINANSUS BŪTINAI TURITE ŽINOTI!
  Buhalterija ir finansai

  Jeigu nusprendėte pradėti verslą, Jums neužteks tiesiog turėti produktą ir žinoti, kam jį parduoti. Verslo pradžioje teks susidurti su gausybe popierizmo, o taip pat skirti laiko visos informacijos išstudijavimui, kad netektų susidurti su nemaloniais „siurprizais“.  Tą galima padaryti savarankiškai, tam reikės: 1. Išsirinkti tinkamiausią verslo formą; 2. Susipildyti VMI formas: kontaktus, veiklos pobūdį, veiklos vykdymo […]

  alt
  Verslo ir asmeninių finansų mentorė
  Visita Ivaškevičiūtė
  NUOSAVAS VERSLAS IR VIEŠUMO BAIMĖ. IŠ KUR JI ATSIRANDA IR KAIP SU JA ELGTIS?
  Verslo psichologija

  Viena iš baimių, susijusių su nuosavo verslo pradžia, daug kam yra viešumo baimė. Taip, jei jau nusprendėte imtis nuosavos veiklos, kad ir kokia ji bebūtų, tampate šiokiu tokiu viešu asmeniu – kuo viešesniu būsite, tuo daugiau žmonių atkreips dėmesį į jūsų siūlomus produktus ar paslaugas, tuo daugiau galite tikėtis užsakymų ar pasiūlymų bendradarbiavimui.  Bet  kaip […]

  alt
  Verslo ir asmeninių finansų mentorė
  Visita Ivaškevičiūtė
  NORITE ĮSTEIGTI ĮMONĘ KONKREČIA DATA? MES GALIME TAI PADARYTI!
  Kaip pradėti verslą

  Ar Jūs tikite astrologais, numerologais ar kitais Visatos ženklus išmanančiais ekspertais? Pasirodo, kad tikrai nemažai žmonių tuo tiki ir jų išsakytos rekomendacijos jiems labai svarbios. Kartą kreipėsi į mane moteris, kuri norėjo, kad įmonė būtų įsteigta konkrečia data, nes visuomenėje gerai žinoma astrologė taip išskaičiavo sėkmingą verslą. Klientų norai ir pageidavimai man labai svarbūs, todėl […]

  alt
  Verslo ir asmeninių finansų mentorė
  Visita Ivaškevičiūtė
  Daugiau straipsnių šia tema

  Warning: Uninitialized string offset 0 in /home/vedzia/domains/verslopradzia.lt/public_html/wp-includes/class-wp-query.php on line 3738